در یک تحقیق و گزارش که در اروپا از زنان و دختران انجام گرفته بود، 70 درصد آنها با اسپنک موافق بودن و آن را عملی محرک می دانستند. البته اسپنک زدن روش ها متفاوتی دارد
در این مقاله با شب جمعه همراه باشید.

اسپنک چیست

اسپنک جنسی، درکونی زدن به شخص دیگر برای تحریک جنسی یا ارضاء یکی از طرفین «یا هردو طرف». این ممکن هم می‌تواند بدون درد و ملایم باشد و هم با ضرباتی سهمگین همراه شود،

یکی از وسایل جانبی که می‌توان استفاده کرد شلاق است. این عمل همچنین می‌تواند در نقش‌های جنسی مانند سن بازی نیز استفاده شود و ممکن است، برای انجام کار می‌توان از یک دست یا انواع پاروی مخصوص یا چوب بهره برد.

درکونی جنسی معمولاً با دیگر شکل‌های معاشقه جنسی ترکیب می‌شود. متداول‌ترین نوع درکونی زدن شهوانی بر روی باسن لخت صورت می‌گیرد،اما به منظور افزایش تحریک جنسی می‌تواند با بانداج هم ترکیب شود.

یکی از دلایل اصلی لذت بخش بودن اسپنک، تجمع عصب‌ها در ناحیه باسن هست. همونطور که تا الان متوجه شدید، درد می‌تونه لذت زیادی برای شما به همراه داشته باشه.

حالا که دوست دارید اسپنک کنید یا بشید، نکات خیلی مهمی وجود داره که حتما باید رعایت بشه. در این تصویر این نکات توضیح داده شدن. بهتره برای اسپنک کردن به آرامش اسلیو، خیلی توجه کنید.

برای اسپنک کردن از دست، پدل، خط کش، شلاق و کمربند میتونید استفاده کنید. این ناحیه خیلی حساسه، مراقب باشید به کلیه و استخوان دنبالچه آسیب نزنید.

تحقیقات جدید

اخیرا­ محققان ایتالیایی با هدف­ «­کاهش ننگ ناشی از BDSM»، تحقیقاتی انجام داده‌اند که طی آن تمایلات جنسی ۲۶۶ نفر ایتالیایی در بازه سنی ۱۸ تا ۷۴ سال با میانگین سنی ۴۱ سال که از BDSM لذت می‌برند، مورد مطالعه قرار گرفت. آنها همچنین ۲۰ مرد و زن وانیلا با میانگین سنی مشابه را مورد بررسی قرار دادند.

نتیجه این تحقیق نشان می­دهد که این دو گروه دارای احساسات مشابه در خصوص تمایلات جنسی خود بوده‌اند اما علاقه‌مندان به BDSM پریشانی و آشفتگی سکسی کمتر و در کنار آن رضایت شهوانی بیشتری را تجربه کرده­اند.