عمومی

زنها از چه آلتی خوششون میاد

این سوال ممکن است برای بسیاری از مردان پیش بیاید که آیا همسر آنان از اندازه آ.ل.ت تناسلیشان رضایت دارد و یا خیر و اندازه نرمال و معمول ا.ل.ت تناسلی چند سانت است. در این مقاله در سایت شب جمعه با ما همراه باشید تا به بررسی علمی این مطلب بپردازیم.

زنها از چه آلتی خوششون میاد

چند حقیقت ساده در مورد اندازه آ.ل.ت تناسلی

در اینجا برخی از نکات کلیدی در مورد اندازه مناسب و متوسط آ.ل.ت تناسلی ذکر شده است. در واقع این نکات کوچک به عنوان اطلاعات اصلی در مقالات علمی آمده‌اند که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت:

در حالی که ۸۵ درصد از زنان ممکن است از اندازه و نسبت آ.ل.ت تناسلی همسرتان راضی باشند، خود مردان نسبت به این موضوع رضایت ندارند؛
در حدود ۴۵ درصد مردان معتقدند که آ.ل.ت تناسلی آنها کوچک است؛
در این مطالعات مشخص شده است که اندازه آ.ل.ت تناسلی در حالت طبیعی بین ۷ تا ۱۰ سانتیمتر است؛
این اندازه در حالت نیمه فعال به حدود ۹ تا ۱۰ سانتیمتر می‌کند؛
در بیشتر افراد، اندازه استاندارد آ.ل.ت تناسلی در حالت راست یا نعوظ بین ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر است؛
کمترین حالت استاندارد در حالت نعوظ برای مردان ۱۲ سانتی متر برآورد شده است.

چه اندازه‌ای برای آ.ل.ت تناسلی مردان خیلی کوچک است؟

در نظر گرفتن بهترین آستانه در مورد کوچک بودن آ.ل.ت  تناسلی مردان، بهتر است توسط پزشکان انجام گیرد که تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی گزارش می‌شود. محققان در نشریه اورولوژی سایز آلت تناسلی ۸۰ نفر را اندازه گرفته‌اند و این اندازه گیری‌ها را قبل از انجام گرفتن نعوظ صورت دادند. با بررسی نتایج و مشخص شدن مقایسه‌ها به این نتیجه رسیده‌اند:

فقط مردان با طول آ.ل.ت تناسلی کمتر از ۴ سانتیمتر در حالت معمول یا طول آ.ل.ت تناسلی کمتر از 7.5 سانتیمتر در حالت نعوظ، به عنوان کسانی شناخته می‌شوند که باید برای افزایش طول آ.ل.ت تناسلی خود اقدام کنند. همین جمله کوتاه نشان می‌دهد که تصور بسیاری از مردم در مورد طول و همچنین قطر آ.ل.ت تناسلی آنها اشتباه بوده و صرفاً حساسیت‌های مردانه است.

اندازه طبیعی و متوسط آ.ل.ت تناسلی

تحقیقی که در مجله‌ اورولوژی بر روی گروه 80 نفره از مردان انجام گرفت، نتایج خود را به دو صورت زیر گزارش کرد:

سایز آ.ل.ت تناسلی در حالت طبیعی و غیر نعوظ به طور متوسط باید حدود 8.8 سانتی متر باشد؛
سایز آ.ل.ت تناسلی به طور متوسط در حالت نعوظ باید 12.9 سانتی متر باشد.
این تحقیقات همچنین نشان می‌دهد که سایز آ.ل.ت تناسلی مردان در حالت نعوظ هیچگونه ارتباطی با اندازه آن در حالت طبیعی و غیر نعوظ ندارد. این به این معنی است که مردان در شرایط مختلف دارای آ.ل.ت تناسلی با طول‌های مختلفی هستند که ممکن است در حالت نعوظ طول آن به شکل غیر طبیعی رشد کند. حتی در این تحقیقات مشخص شد که بین سن مردان و اندازه آ.ل.ت آنها هیچ رابطه‌ای وجود ندارد.

اما اگر از کسانی هستید که در مورد میزان رشد آ.ل.ت تناسلی در حالت نعوظ نگران هستید، یک مطالعه علمی با حضور ۲۰۰ مرد از کشور ترکیه انجام گرفته و در آن افزایش طول آ.ل.ت تناسلی در حالت نعوظ مورد بررسی قرار گرفته است. در نتیجه این آزمایش ذکر شده که طول آ.ل.ت تناسلی در حالت معمولی هیچ ارتباطی با اندازه آن در حالت نعوظ ندارد.

تحقیقات در مورد اندازه آ.ل.ت تناسلی در موارد دیگری نیز انجام شده که یک نمونه آن در ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ بر روی بیش از ۱۶۰۰ مرد آمریکایی انجام گرفته است. در این آزمایش مشخص شد که هیچ ارتباطی بین دو حالت معمولی و نعوظ آ.ل.ت تناسلی وجود ندارد و حتی شرایط فیزیکی مردان هم در سایز آ.ل.ت تناسلی تأثیر گذار نیست.

در یک مطالعه تأثیر نحوه رسیدن مردان به حالت نعوظ به کمک دست و یا به کمک دیدن بدن زنان مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که حالت نعوظ با دیدن تصاویر تحریک کننده باعث بزرگتر شدن آ.ل.ت  تناسلی می‌شود. اندازه‌های گزارش شده در این تحقیق به این صورت بوده:

اندازه متوسط برای آ.ل.ت تناسلی مردان در حدود 14.2 سانتیمتر است؛
اندازه دور آ.ل.ت تناسلی یا همان محیط آن باید 12.2 سانتی متر باشد.

به عنوان نتیجه گیری در این قسمت اگر به دنبال اندازه گیری طول آ.ل.ت تناسلی خود هستید، می‌توانید یک خط کش در امتداد کشاله ران خود و از پایه آ.ل.ت تناسلی‌تان قرار دهید و به عنوان اندازه آن در نظر بگیرید. برای اندازه دور آ.ل.ت تناسلی می‌توانید از مترهای نواری استفاده کنید.

برای سئو سیات در شهر قم اینجا کلیک کنید

زنان توجه کمتری نسبت به مردان به اندازه آلت تناسلی آنها دارد

به نظر می‌رسد نگرانی‌های مردم در مورد اینکه آیا سایز آ.ل.ت تناسلی او به دلخواه همسر باشد یا خیر، کاملاً بی اساس است. این دیدگاه اشتباه بر این واقعیت است که آنها به دلیل ذهنیت خود، آ.ل.ت تناسلی خود را کوچک‌تر از چیزی که هست در نظر می‌گیرند و این از لحاظ زندگی برای آنها مثبت نیست. یک نکته امیدوار کننده برای مردان این است که آ.ل.ت تناسلی از بالا دیده می‌شود و این باعث می‌شود که به نظر کوچکتر باشد. این در حالی است که نگاه مستقیم یا نگاه از کنار اندازه دقیق‌تری به ما می‌دهد.

بنابراین مشاهده کردن آ.ل.ت تناسلی از بالا و همچنین احتمالاً مقایسه آن با فیلم‌های پورنوگرافی و یا آ.ل.ت تناسلی سایر مردان، این دیدگاه کاذب و خیالی را در آنها به وجود می‌آورد. اما آیا زنان درک بهتر و قابل اعتمادتری نسبت به این موضوع دارند؟

یک مطالعه علمی در مجله بین المللی ارولوژی بریتانیا، مشخص کرده است که اکثریت زنان، در حدود ۸۵ درصد، نسبت به طول و قطر آ.ل.ت تناسلی همسر خود راضی بودند، این در حالی بود که مردان آنها نسبت به اندازه آ.ل.ت تناسلی خود مطمئن نبودند. تقریباً نیمی از مردان مورد مطالعه، ۴۵ درصد، معتقد بودند که آ.ل.ت تناسلی کوچکتر دارند، اما محققان گزارش داده اند که اندازه کوچک آ.ل.ت تناسلی واقعاً یک پدیده نادر است.

حدود ۱۷۰ زن در یک مطالعه دیگر به در پرسشنامه به سؤالات محققان پاسخ داده‌اند پاسخ آنها یک دیدگاه واضح و جالب نسبت به سایز آ.ل.ت تناسلی می‌دهد. این تحقیقات نشان داد که طول آ.ل.ت تناسلی در درجه اهمیت کمتری برای آنها قرار دارد. بر اساس این مطالعه، در حالی که بیشتر مردم در مورد طول آ.ل.ت تناسلی خود نگران هستند، باید بدانند که زنان بیشتر علاقه مند به قطر آ.ل.ت تناسلی هستند. مطالعه ۵۰ دانشجوی دختر فعال جنسیتی گزارش داد که برای درصد بسیار بالایی از زنان، ۹ نفر از ۱۰ نفر، قطر آلت جنسی رضایت بیشتری در رابطه جنسی برای زنان به وجود می‌آورد.

ضمانت اصالت کالا

تحویل اکسپرس

پرداخت آنلاین و کارت به کارت

پشتیبانی 24 ساعته

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
آدرس ایمیل : info@shabjome.com

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top

5 هزار تومان اعتبار هدیه برای اولین سفارش شما به شرط عضویت

سلام این فروشگاه فعلا فعالیتی ندار