عمومی

زن بیشتر از کجا حال میکند

زن بیشتر از کجا حال میکند

نقاط حساس بدن زن کدامند؟

نقاط حساس بدن نقش اصلی را در برانگیختگی و رابطه جنسی برعهده دارد.

نقاط مختلفی در بدن زنان وجود دارد که لمس و تحریک آن‌ها به کیفیت رابطه جنسی شما کمک بسیاری خواهد کرد.

از آنجا که لمس و نوازش این مناطق منجر به واکنش‌های جنسی بهتر در زنان می‌شود، تحریک این مناطق برای مردان نیز لذت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

آشنایی با بدن زنان به مردان این امکان را می‌دهد تا در رابطه با آن‌ها رفتار بهتری داشته باشند. در ادامه به هر یک از این مناطق اشاره خواهیم کرد. شما در عشق بازی با همسر و یا شریک جنسی خود به این نقاط نیاز دارید.

کلیتوریس

بسیاری از تحقیقاتی که در مورد لذت جنسی در زنان انجام شده است نشان می‌دهد که تحریک کلیتوریس یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای تجربه ارگاسم در زنان محسوب می‌شود. ایجاد فشار و لرزش در این ناحیه منجر به احساس لذت زیادی در زن می‌شود. تحریک کلیتوریس زمانی که با تحریک سینه‌ها به خصوص نوک سینه‌ها همراه می‌شود بیشترین تأثیر را بر روی زنان می‌گذارد.

 واژن

اگر بخواهیم بدانیم چگونه یک زن را به اوج لذت برسانیم باید با اندام جنسی او آشنایی داشته باشیم. آیا در مورد نقطه جی چیزی شنیده‌اید؟ نقطه جی ناحیه‌ای فرضی درون واژن است که تحریک آن در حین دخول لذت زیادی را برای زن به همراه دارد و منجر به ارگاسم در او می‌شود. البته برخی از محققان معتقدند که نقطه جی عملاً وجود ندارد و نوعی تجربه ذهنی محسوب می‌شود. اما برخی از زنان گزارش می‌کنند که تحریکات عمیق در حین دخول لذت بیشتری برای آن‌ها به همراه می‌آورد و منجر به تجربه ارگاسم می‌شود. این می‌تواند به این دلیل باشد که نورون‌های عصبی زیادی در نواحی انتهایی واژن وجود دارد که تحریک آن‌ها پیام‌های بیشتری از لذت را به مغز می‌رساند.

 لب و دهان

تحقیقات اخیر نشان می‌دهند که بوسیدن بیشتر از این که در تحریک جنسی مؤثر باشد در ساختن یک رابطه عاطفی عمیق اثرگذار است. با این حال بسیاری از زنان گزارش می‌دهند که لب‌ها یکی از مهم‌ترین نقاط بدن آن‌ها برای تحریک جنسی محسوب می‌شود. در هر صورت این دو نظر منافاتی با یکدیگر ندارند و هر دوی آن‌ها می‌تواند درست باشد. در حقیقت بوسه نه تنها مقدمه مناسبی برای شروع و ادامه رابطه جنسی است بلکه می‌تواند در تقویت ارتباط عاطفی و عشق بازی میان زوجین نیز مؤثر باشد.

 

 گردن

بر اساس مطالعات گسترده‌ای که در مورد پاسخ‌های جنسی زنان انجام شده است، زنان به نوازش آرام گردن خود بسیار حساس هستند و این نوازش‌ها تا حد زیادی به تحریک شدن هر چه بیشتر زنان کمک می‌کند. نکته جالب این جاست که تحقیقات نشان داده زنان با وزن کم‌تر نسبت به تحریکات ملایم گردن خود بیشتر حساس هستند و به آن واکنش بیشتری نیز نشان می‌دهند. گرچه هنوز برای این ادعا توجیه علمی یافت نشده است.

 سینه‌ها

جالب است بدانید زنان و مردان هردو به تحریک سینه‌ها به خصوص نوک سینه بسیار حساس هستند.

تحریک نوک سینه در زنان همان مناطقی از مغز را فعال می‌کند که هنگام تحریک کلیتوریس و واژن فعال می‌شود.

درست مانند کلیتوریس ایجاد فشار و لرزش در نوک سینه‌ها منجر به ایجاد لذت بسیار در زن می‌شود و به تجربه ارگاسم کمک زیادی می‌کند.

سئو سایت در قم

 

 گوش‌ها

گوش‌ها به لمس شدن بسیار حساس هستند علت این امر این است که عصب‌های انتهایی زیادی در این منطقه وجود دارند. البته هنوز دانشمندان نمی‌دانند که چرا تحریک گوش‌ها موجب پاسخ جنسی می‌شود با این ‌حال گوش‌ها نواحی رایجی هستند که در تحریک جنسی بیشتر در زن بسیار تأثیر گذار هستند.

باسن

با تحریک نواحی مختلف بدن همسرتان جریان خون در ناحیه باسن نیز افزایش پیدا می‌کند و شما می‌توانید با دست زدن آرام به این ناحیه به تحریک همسر خود کمک کنید. توجه داشته باشید که ماساژ دادن ناحیه باسن و پرهیز از اقدامات خشن کمک کننده است.

 سر

سر و مخصوصا نوازش موها می‌تواند در قبل و بعد از رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی در ارتباط شما با همسرتان داشته باشد و یکی از نقاط حساس بدن زن محسوب می‌شود. خانم‌ها علاقه زیادی دارند که همسرشان با نوازش موها قبل و بعد از رابطه محبت‌شان را نشان دهند.

شکم و ناف

نوازش شکم و ناف برای خانم‌ها می‌تواند با لذت بالایی همراه باشید. سعی کنید که با بوسیدن، نوازش، لیسیدن و غلغلک دادن این ناحیه همسر خود را تحریک کنید. می‌توانید به آرامی شروع به بوسیدن این ناحیه کرده و به طرف لگن و ناحیه کلیتوریس حرکت کنید.

 دست‌ها

از جمله نقاط حساس در بدن خانم‌ها دست‌ها و مخصوصا ناحیه مچ دست است. ناحیه نبض را با بوسه‌های آرام و نوازش در کنار حرکات زبان تحریک کنید. بیشتر خانم‌ها و آقایان از این موضوع اطلاعی ندارند پس مطمئن باشید که بعد از یک بار تجربه آن شگفت زده می‌شوید. همچنین برای نوازش دست‌ها بهتر است که از ناحیه انگشتان شروع کرده و به آرامی کل دست را نوازش کنید.

ضمانت اصالت کالا

تحویل اکسپرس

پرداخت آنلاین و کارت به کارت

پشتیبانی 24 ساعته

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
آدرس ایمیل : info@shabjome.com

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top

5 هزار تومان اعتبار هدیه برای اولین سفارش شما به شرط عضویت

سلام این فروشگاه فعلا فعالیتی ندار