خرید لباس خواب زنانه مناسب و مورد علاقه مردان به دلایلی برای خیلی از زن ها سخت می باشد، زیرا امکان دیدن مدل های مختلف و نظر دادن مردان در فروشگاه های خرید لباس زیر فراهم نمی باشد. در مطلب زیر تعریف لباس زیر ، انواع لباس خواب ، مدل لباس خواب های متنوع و عکس لباس خواب زنانه متفاوت را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

انواع لباس خواب زنانه

لباس خواب راحتی

لباس خواب راحتی یا لباس شب به دسته ای از لباس ها گفته می شود که به منظور راحتی بالای فرد به هنگام خواب در نظر گرفته تولید می شود و معمولا این پوشاک تا حدودی بلند تر از پیراهن های معمولی و به منظور راحتی فرد طراحی و دوخته می شود تا در هنگام خواب بدون هیچ مشکلی شخص بتواند استراحت کند و به نوعی این رده لباس ها گشاد تر و بزرگتر از سایز معمولی طرف می باشد .

لباس خواب ساتن
یکی از لباس خواب های پر طرفدار ، لباس خواب های ساتن می باشد. به دلیل براق بودن و سر بودن پارچه آن در این مدل لباس خواب احساس راحتی کرده و خوابی خوب را برای شما رقم می زند.

لباس خواب تحریک کننده ( لباس خواب فانتزی )
لباس خواب فانتزی به لباس خوابی گفته می شود که خانم ها برای افزایش میل همسر یا شریک جنسی خود استفاده می کنند و سبب می شوند فرد مقابلشان با شوق و اشتیاق بیشتری با آن ها رابطه برقرار کند و رضایت بیشتری از رابطه با او داشته باشد.

چرا لباس خواب بپوشیم
هر شخصی سلیقه ای برای پوشیدن لباس خواب در هنگام استراحت دارد.افراد متفاوت از لباس خواب های متنوعی برای آسایش در هنگام خواب بهره می برند.برای پوشیدن لباس خواب دلایل مختلفی مانند تنظیم درجه دمای بدن وجود دارد ، معمولا به دلیل اینکه لباس های خواب نازک هستند باعث پایین آمدن دمای بدن می شود.

 

دلایل خرید لباس خواب فانتزی

یکی از پر اهمیت ترین مسائل در زندگی زناشویی رابطه زناشویی میبشد که در تحکیم بنیان خانواده و رابطه زوجین تاثیر مستقیم دارد. بانوان نباید رابطه جنسی خود را ساده پندارند و از اهمیت آن غافل شوند. بانوان عزیز ایرانی باید برای همسرهایشان در رابطه تنوع ایجاد کنند. گاهی پوشیدن یک لباس فانتزی و تحریک مرد و انجام رابطه جنسی پس از آن برای مردان بسیار شیرین تر از خرید هدیه و … می باشد.

 

لباس خواب مناسب برای فصل گرما

یکی از راه های خنک نگهداشتن بدن در طول فصل تابستان در تختخواب، کنار گذاشتن لباس ها و خوابیدن بدون لباس است البته تا جایی که احساس راحتی داشته باشید. خوابیدن به صورت برهنه می تواند به بهبود گردش خون کمک کرده و خطر ابتلا به بیماری های قارچی یا تحریکات پوستی نامطلوب را کاهش می دهد. البته که نپوشیدن لباس خواب مناسب در محیط خوابی سرد نمی تواند مزیتی داشته باشد و این کار فقط در فصل تابستان توصیه می شود.

یکی از مزیت های برهنه خوابیدن این است که با کنار رفتن پوشش های مزاحم پوست شما اجازه بهتر نفس کشیدن را پیدا می کند و هر چیزی را که باعث تنگ شدن شریان های خون می شود را حذف می کند که برای عضلات و قلب شما فایده های بسیاری دارد. مزیت بعدی این است که کمک می کند تا خنک بمانید که به نوبه خود موجب ارتقاء سرعت سوخت و ساز شده و سوزاندن چربی هایتان کمک می کند. اما اگر با پوشیدن لباس خواب مناسب و یا حتی در عین برهنگی همچنان شب ها عرق می کنید احتمالا محیط خوابتان دارای مشکل است.

برای افزایش راحتی در تختخواب راه های دیگری نظیر استفاده از ملحفه های تازه، انتخاب رنگ مناسب برای دیوار های اتاق خواب و حتی خرید کالای خواب مناسب میتواند به شما کمک کنند. استفاده از تشکی که بتواند ضمن پشتیبانی از عضلات و استخوان های شما دمای محیط خواب شما را نیز تنظیم کند بهترین راه حل برای عرق کردن های آزار دهنده در طول شب است. تشک هایی که از الیاف طبیعی تهیه شده اند می توانند جریان هوای بهتری را پیرامون بدن ایجاد کنند.

در حد امکان لباس‌های از جنس پلاستیک و نایلون را به تن نکنید به دلیل بافت پلاستیک که در آنها به کار رفته راحت نخواهید بود و لباس خواب از جنس نخ و پنبه را جایگزین کنید زیرا این جنس پارچه نرم و راحت است و شما را به هنگام خواب کلافه نمی کند و حتما از لباس خواب‌های از جنس پشم و اکریلیک دوری کنید، زیرا این جنس‌ها به دلیل نوع مخصوص بافتشان باعث خارش بدن می‌شوند پس توصیه می‌شود از لباس‌هایی از این جنس نه حتی برای لباس خواب حتی برای لباس هایی که در طول روز بر تن دارید نیز استفاده نکنید.