عمومی

نشانه های حشر در زنان

پیشگفتار

تا نیم قرن پیش اطلاعات بسیار کمی در رابطه با ارگاسم و اوج لذت جنسی در زنان در اختیار بود و بسیاری از افراد بر این باور بودند که زنان اصلا چیزی به عنوان ارگاسم ندارند و فقط مردان هستند که در یک رابطه لذت می برند. اما کم کم با پیشرفت علم و تحقیقات پژوهش گران اطلاعات زیادی در این رابطه جمع آوری شد.

وبینو

ایجاد هیجان جنسی در زن و مرد طبق پژوهشهای Johnson و Masters به چهار بخش تقسیم می شود:

۱- مرحله تحریک
۲-مرحله اوج
۳-مرحله ارضاء
۴-مرحله بازگشت

 

مرحله تحریک جنسی زنان

تحریک جنسی اولین فاز و یکی از مهم ترین فازهای جنسی است. این فاز بر اثر تحریک روانی نیز به وجود می‌آید. نگاه کردن، شکل ظاهری، نوازش یا دست زدن مستقیم به دستگاه تناسلی، بوسه، صدا یا صحبت، حرکات لطیف و رمانتیک تصویری و جسمی ازجمله رفتارهایی هستند که زنان را برای شروع رابطه آماده می‌کنند.

پژوهش‌ها نشان داده تنها یک چهارم زنان بر اثر دیدن عمل جنسی تحریک می‌شوند. نتایج نشان داد دیدن تصویر مربوط به رابطه جنسی، زن را بیشتر از آن که تحریک کند، شوکه می‌کند. تحریک مناسب می‌تواند بی میلی جنسی زنان را رفع نماید.

نشانه های تحریک در زنان

جریان گردش خون در پوست زن، شدت یافته و قسمت‌های مشخصی از پوست قرمز می‌گردد. پستان‌ها بزرگ و نوک آن‌ها برجسته می‌شوند. در زیر لب‌های آلت تناسلی زنانه، غدد کوچکی وجود دارند که در زمان تحریک، مایع لزجی تولید می‌کنند. در مرحله تحریک زنان:

1. ماهیچه‌های دستگاه تناسلی و لگن خاصره بدون اراده منقبض می‌شوند. انقباض عضلات شدیدتر می‌گردد.

2. ضربان خون شدت می‌گیرد، فشار خون افزایش پیدا می‌کند و حرکات تنفسی افزایش می‌یابد. خون زیادی در لگن خاصره و دستگاه تناسلی جمع می شود.

3. واژن بزرگ می‌شود و دستگاه تناسلی قرمز می‌گردد.

علت شهوتی شدن زیاد زنان

سطوح بسیار زیاد یا بسیار کم شهوت ممکن است برای کسانی که این مشکلات را تجربه می کنند آزار دهنده باشد.

عدم شهوت بالا یک اختلال نیست، اما این یک اختلال نیست، اما اگر غیر طبیعی باشد.علت شهوتی شدن زیاد زنان می تواند اختلال عملکرد یک فرد در حوزه های مختلف زندگی به عنوان نوعی اختلال عملکرد جنسی است. این به عنوان شهوتی شدن زیاد زنان یا علت تخریک شدن زیاد مردان یا کمبود شهوت در آن ها شناخته شده است و هیچ آمار دقیقی در مورد شیوع این اختلال نمی باشد.

شهوت بالا می تواند به عنوان یک اختلال مستقل یا به عنوان یک اختلال ناشی از اختلال یا سایر شرایط خاص مانند :

اختلال دو قطبی یا عوارض جانبی داروها مانند داروهای مورد استفاده برای بیماری پارکینسون شناخته شود.
علائم این اختلال بسیار مشابه اعتیاد جنسی و اختلال وسواس فکری است.

زن ها در چه سنی شهوتی ترند؟

جالب است بدانید بر خلاف مردان که در ۱۸ تا ۳۰ سالگی بیشترین تحریک جنسی را در این دوران دارند ، زنان در دهه سوم زندگی خود یعنی در سن ۳۰ سالگی تا ۴۰ سالگی شهوتی ترین دوره زندگی خود را سپری می کنند . تحقیقات نشان داده است زنان در این سن حتی از دختران مجرد که در محیط های مختلط مانند دانشگاه بوده و در سن ۱۸ تا ۲۸ سالگی به سر می برند نیز شهوت و تحریک پذیری بیشتری دارند . از دلایل این امر می توان به ثبات و آرامش رسیدن زنان در زندگی در این سن ، نزدیک شدن به دوره یائسگی را برشمرد. البته یکی دیگر از دلایل نیز این است که دختران جوان در ابتدای دوره جوانی بیشتر به دنبال وابستگی های عاطفی و احساسی می باشند و این احساس در آنها قوی تر می باشد

شهوت زن ها بیشتر است یا مردان؟

همان طور که می دانید و ثابت شده است شهوت زن ها به نسبت مرد ها ۹ برابر بیشتر می باشد . شهوتی تر بودن زنان به این معنی است که آنها دیرتر تحریک می شوند ولی لذت و میزان تحریک آنها بسیار بیشتر از مردان می باشد. این امر که زنها دیر تر تحریک می شوند باعث می شود حیا بیشتری داشته و این امر بر تمایلات دیگرشان پیشی نمی گیرد. در واقع میل جنسی و شهوت مردان بسیار نیرومند تر از زنان است ولی در زنان کیفیت شهوت جنسی بسیار بیشتر می باشد وگر نه در بحث کمیت مردان بسیار شهوتی تر می باشند.

ضمانت اصالت کالا

تحویل اکسپرس

پرداخت آنلاین و کارت به کارت

پشتیبانی 24 ساعته

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
آدرس ایمیل : info@shabjome.com

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top

5 هزار تومان اعتبار هدیه برای اولین سفارش شما به شرط عضویت

سلام این فروشگاه فعلا فعالیتی ندار