امروزه شرکت های تولید کننده کاندوم برای جلب رضایت مشتریان و تسلط بر بازار طرح های مختلفی در تولید کاندوم بکار میبرند که رضایت مشتریان خود راجلب کنند.

یکی از پرفروش ترین محصولات کاندوم های خاردار میباشند که دارای انواع مختلفی هستند. کاندوم های خاردار به دلیل داشتن شیارها و خارهایی که روی کاندوم استفاده شده بانوان را به اوج لذت جنسی می رساند.

کاندوم خاردار چیست ؟

کاندوم های خاردار در دسته کاندوم های طرح دار قرار می گیرند. این کاندوم ها دارای برجستگی هایی هستند که برای افزایش لذت زنان در حین آمیزش جنسی تعبیه شده اند. البته برجستگی های این نوع از کاندوم هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ میزان برجستگی متفاوت هستند. شاید بهتر باشد برخی از آن ها را کاندوم های نقطه دار بنامیم، چون تنها نقطه های کوچکی روی آن ها وجود دارد. اما خار های تعبیه شده در برخی از انواع این کاندوم تأثیرات مخربی بر روی جوانان خواهد داشت.

موارد استفاده کاندوم خاردار

این کاندوم ها معمولاً مورد استقبال و استفاده زوجینی قرار می گیرد که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.

همچنین آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود می خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند.

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر آقایانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

اما در میان موارد فوق، این نوع کاندوم ظاهراً فقط برای برخی زوج های پا به سن گذاشته مفید است. در میان برخی از زوج های مسن، به مرور زمان و به دلایل مختلف از قبیل: زایمان های پشت سر هم، واژن زن نسبت به حالت طبیعی، گشادتر می شود. به همین دلیل زوج در حین مقاربت جنسی لذت کمتری را تجربه می کنند که شاید عواقبی برای رابطه زناشویی آن ها به دنبال داشته باشد. در این گونه موارد، کاندوم خاردار می تواند یکی از گزینه های حل مشکل باشد. چون این نوع کاندوم دارای خار های نسبتاً بلندی است که با قسمت داخلی واژن تماس پیدا می کنند.

حتما در استفاده از کاندوم های خاردار خصوصا کاندم های خار درشت به این نکته توجه کنید که از روان کننده نیز استفاده کنید که واژن آسیبی نبیند.