شاید بعد از گذشت چندین سال از زندگی مشترک خود نیاز به کمی تنوع در رابطه احساس شود. یکی از مواردی که سبب ایجاد حس شادابی و شوخی در رابطه می شود استفاده از فاندوم است. البته این مدل برای افرادی که اولین رابطه خود را تجربه می کنند نیز مناسب است.

مزایای کاندوم عروسکی موش یا فاندوم

  • این نوع کاندوم برای تفریح و نشاط در رابطه جنسی است.
  • تجربه ای متفاوت در تفریح جنسی کسب کنید.
  • مناسب برای کسانی که از رابطه جنسی می ترسند.
  • شما شاید این را هم دوست داشته باشید.

کاندوم عروسکی چیست و چه کاربردی دارد؟

کاندوم عروسکی که به آن فاندوم هم گفته می‌شود، نوع خاصی از کاندوم فانتزی است که کاربرد اصلی آن این است که می تواند به رابطه ی جنسی زوج ها تنوع ببخشد و یکنواختی رابطه ی جنسی بین آن ها را از بین ببرد. این کاندوم می‌ تواند نوعی حس شوخی و خنده را در رابطه جنسی ایجاد کند. کاندوم عروسکی می‌تواند برای خانم ها بسیار جذاب باشد.

بعضی از افراد معتقدند استفاده از کاندوم عروسکی یا ترکیب آن با فانتزی یعنی کاندوم فانتزی عروسکی می‌توانند فضای رابطه ی جنسی را به شکل مثبت و جالبی تغییر داده و یکنواختی رابطه را از بین ببرد.

یکی دیگر از هدف های تولید کاندوم عروسکی که شرکت‌های سازنده به آن اشاره می کنند این است که افرادی که اولین لذت جنسی خود را تجربه می کنند ممکن است اضطراب وترس زیادی داشته باشند، این کاندوم با شکل جالب آن می تواند فرد را از این ترس و استرس خارج کرده و آرامش را برای او ایجاد کند.

فایده عجیب کاندوم‌ عروسکی

تحقیقات نشان می‌دهد زنان هنگامی که در شرایط استرس زا قرار می گیرند یک سری واکنش ها در بدن آن ها انجام می‌شود که باعث می ‌شود انقباض ماهیچه‌ های آن ها افزایش یابد، این اتفاق در زمان اولین رابطه ی جنسی باعث انقباض ماهیچه های اطراف واژن و تنگ تر شدن آن می شود؛ در نتیجه می ‌تواند دخول را سخت‌ تر و دردناک تر کند و از آن جایی که تجربه ی اولین رابطه برای زنان بسیار مهم است می‌ تواند تمایل آن ها را به ادامه ی رابطه از بین ببرد. اما مردان می توانند با خرید کاندوم عروسکی و یادگیری طرز استفاده از کاندوم عروسکی از این درد و تجربه ی بد جلوگیری کنند.

نحوه ی استفاده از کاندوم عروسکی

نحوه ی استفاده از کاندوم عروسکی بسته به شکلی که شما می پسندید و انتخاب می کنید متفاوت است لذا برای دانستن طرز استفاده از کاندوم عروسکی باید شکل های مختلف آن و کاربرد های هرکدام را بدانید تا بتوانید استفاده صحیح تری از آن داشته باشید. ما در ادامه انواع کاندوم عروسکی، کاربرد ها و نحوه استفاده از کاندوم عروسکی را به شما خواهیم آموخت.

انواع کاندوم عروسکی :

کاندوم عروسکی مدل گاو
این کاندوم همان گونه که از نامش مشخص است به شکل یک گاو بامزه است که شاخ هایی در بالای سر خود دارد. این شاخه ها در تحریک واژن و به ارگاسم رساندن زنان اهمیت زیادی دارند. بعضی از شرکت های سازنده می‌ گویند مدل گاو این کاندوم عروسکی مانند نوعی کاندوم خاردار عمل کرده و باعث تحریک بیشتر همسر شما می شود.

کاندوم عروسکی مدل تخم مرغ
این کاندوم شبیه یک تخم مرغ با چشم های عجیب است که نگاه کردن به آن نوعی حس شادی و خنده را در شما ایجاد می کند. طرز استفاده از کاندوم عروسکی مدل تخم مرغی این گونه است که مردان آن را مانند کاندوم های معمولی بر سر آلت تناسلی خود قرار داده و به آرامی آلت تناسلی را به داخل واژن وارد می‌کنند.

شکل برآمده ی این کاندوم باعث تماس‌ بیشتر آن با دیواره ی واژن و کلیتوریس شده و تحریک بیشتری را برای زن به ارمغان می آورد.

کاندوم عروسکی مدل الاغ
یک کلاغ بامزه و خنده دار که به شکل یک کاندوم در آمده است. حقیقتا هدیه دادن این کاندوم به همسر خود برای یک رابطه می‌تواند تمام یکنواختی های قبلی را از بین برده و حسی خنده دار را برای رابطه ی شما به ارمغان آورد. طرز استفاده از کاندوم عروسکی مدل الاغ هم مانند دیگر کاندوم های عروسکی است.

کاندوم عروسکی مدل لاو Love
این کاندوم به شکل یک قلب قرمز زیبا می باشد و می تواند میزان عشق شما به همسرتان را به خوبی نشان دهد این کاندوم مظهری از یک دوست داشتن عجیب می باشد. دوست داشتنی به زیبایی یک رابطه زیبا و یک علاقه عالی.

کاندوم‌عروسکی مدل بوفالو
مانند کاندوم های گربه و گاو به ارگاسم همسرتان بسیار کمک می ‌کند و لذت یک رابطه ی جنسی پر نشاط را به او می بخشد. شاخ ‌های بوفالو برای تحریک بیشتر زنان بسیار کارآمد است. نحوه استفاده از کاندوم عروسکی مدل بوفالو کمی سخت تر از بقیه است و آن هم به علت ابعاد آن است که مقداری بزرگ تر از بقیه می باشد.

کاندوم عروسکی مدل گل
کاندومی است که جدیدا به بازار عرضه شده است. یک کاندوم زیبا برای بیان احساسی زیبا می باشد. نحوه ی استفاده از کاندوم عروسکی مدل گل نیز مانند کاندوم های عروسکی دیگر می باشد و پس از قرار گیری روی آلت تناسلی و ورود آن به داخل واژن باعث تحریک بیشتر و ارگاسم سریع تر همسر شما می شود.

کاندوم عروسکی مدل کوه یخ

این کاندوم عروسکی یکی از کاندوم های پرطرفدار در بین زوج ها می باشد. این کاندوم نوعی کاندوم فانتزی محسوب می شود که  حس یک روز سرد و برفی و ترکیب آن با رابطه جنسی را به زوج ها هدیه می‌دهد. این کاندوم در کنار خود لبه هایی دارد که باعث تماس بیشتر این کاندوم با دیواره ی واژن و کلیتوریس شده و میل جنسی را افزایش می دهد و هم چنین زمان رسیدن به ارگاسم در زن را کاهش می دهد.

 

این کاندوم معمولا با ژل های روان کننده مانند لوبریکانت به بازار عرضه می شود که پس از قرار گیری روی پوست آلت تناسلی مرد جریان خون آن را افزایش داده و باعث تحریک بیشتر و لذت بیشتر از رابطه جنسی در او می شود.این ژل همچنین هنگامی که با واژن در تماس قرار می‌گیرد باعث تحریک جریان خون و اعصاب این ناحیه شده که می‌تواند تنگی واژن را برطرف کند.

تمام کاندوم های عروسکی به نوعی کاندوم فانتزی محسوب می شوند و بعضی از آن ها تنها و تنها برای ایجاد تنوع در رابطه ی جنسی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و حتی نمی‌توانند از بارداری‌های ناخواسته در افراد جلوگیری کنند.