عمومی

زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد

برخی از آقایان نمی دانند که خانم ها به کدام نقاط از بدن آن ها توجه می کنند بنابراین نا آگاهی به برخی از قسمت ها بیشتر از دیگر قسمت های بدن رسیدگی می کنند و قسمت هایی که از نظر خانم ها مهم می باشد را به اندازه کافی مرتب نمی کنند.
در این بخش شب جمعه از قسمت های مهم بدن مردان از نظر زنان تهیه کرده است تا با بررسی این این نقاط آقایان بتوانند به جذابیتی بیشتری دست پیدا کنند.

یک شکم شش تکه‌ی خوب

در تحقیقی که در دانشگاه ایلینویز انجام شده است، از نظر خانم‌ها عضلات شکم، جذاب‌ترین عضلات در بدن مردها هستند. قابل درک است که عضلات شکم در جلو و میانه‌ی بدن قرار دارند، پس به ناچار چشم زنان در اولین نگاه به آن‌جا می‌افتد، البته قطعا بعد از چهره‌تان و در حالی که لباس نپوشیده‌ باشید.

خوش شانس هستید که می‌توانید در باشگاه تمرین کنید و عضلات شکمتان را پرورش دهید، اما شانس زیادی برای تغییر چهره‌تان نخواهید داشت. بهتر است روراست باشیم، خانم‌ها اینقدرها هم سطحی نگر نیستند.بر اساس کتاب گوردون پاتزر «Looks: Why They Matter More Than You Ever Imagined»،

مردانی با حجم زیادی چربی در ناحیه‌ی شکم، میزان کمتری تستسترون در بدنشان ترشح می‌شود، که باعث کاهش میل جنسی و کاهش قابلیت باروری‌شان می‌شود.

باسن سخاوتمندانه!

وقتی پشتتان به خانمی است، او به هیچ وجه به پشت سرتان یا پشت پاهایتان نگاه نمی‌کند.سورپرایز! بر اساس نظرسنجی سایت AskMen، خانم‌ها هم به اندازه‌ی آقایان از باسن خوششان می‌آید (خیلی خب، شاید نه به اندازه‌ی آقایان!)طبق مطالعه‌ای که بر روی ۱۰۰ زن انجام شد،

اکثرا اظهار کردند باسن عضلانی را دوست دارند، یعنی وقتی دارید فوتبال یا بسکتبال نگاه می‌کنید، شریکتان، باسن و پشت پاهای شما را دید می‌زند.

جذاب‌ترین اندام‌های بدن از دید خانم ها شانه‌هایی پهن و قوی

مطالعات دانشگاه آلبانی نشان می‌دهد رضایت جنسی خانم‌ها، رابطه‌ی نزدیکی با جذابیت‌ و چهارشانگی شریکش دارد.پیشنهاد به مردهایی که شانه‌های افتاده دارند: باشگاه بروید و تمرین کنید.بر اساس کتاب دیوید پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» شانه‌های پهن و ورزیده،همیشه نشانه‌ی قدرت و مردانگی‌ است.

علاوه بر این، مردانی که شانه‌های پهن‌تری نسبت به دور کمرشان دارند،معمولا زود‌تر و بیشتر از دیگر مردان رابطه‌ی جنسی خواهند داشد.

بازوهای قوی و سفت

در آماری که سایت HerCampus.com از ۱۰۰ دختر دانشجو در سراسر کشور گرفت،اکثرشان بازو را یکی از مهم‌ترین عوامل جذابیت مرد‌ها معرفی کردند. به نظر خانم‌ها،بازو‌های عضلانی نشان می‌دهد که شما به خوبی از بدنتان مراقبت کرده‌اید، و همچنین اعتراف کرده‌اند که دوست دارند

بازوان مردان از درون آستین تی‌شرت یا کتشان مشخص باشد! بازوان قدرتمند،یعنی مرد می‌تواند از زن محافظت کند، و بی شک یعنی می‌تواند او را بلند کند…

جذاب‌ترین اندام‌های بدن ،صورت شما

بر اساس تحقیقی که در مجله‌ی Journal of Personality and Social Psychology منتشر شده است،زنان به مردانی جذب می‌شوند که چهره‌شان نشان دهنده‌ی تمایلشان به تمرین باشد.همچنین بر اساس گزارش روزنامه‌ی LA Times زنان، بیشتر علاقه دارند با مردانی که از نظر جنسی بالغ‌تر هستند دوست شوند.

این یعنی خانم‌ها دوست دارند مردان، چشمانی درشت و دماغی متوسط یا کوچک داشته باشند(ویژگی‌های یک چهره‌ی Baby Face)، فک کشیده و استخوان گونه‌‌ی پهن (ویژگی‌های یک چهره‌ی بالغ). خانم‌ها می‌خواهندکه مردان ظاهری خوب و مهربان داشته، اما در باطن، پسر شری که قوای جنسی‌اش را ابراز می‌کند باشند.

لبخند مرموز

همیشه پسران شرور جذاب هستند. مطالعاتی که در دانشگاه British Columbia صورت گرفته، نشان می‌دهد
زن‌ها، از نظر جنسی کمتر به مردان مهربان و خندان تمایل دارند!هشدار: ممکن است بعد از خواندن این مطلب، اخمو و جدی شوید!در حالی که لبخند برای ارتباطات اجتماعی ضروری است،

خانم‌ها در نگاه اول، بیشتر به مردانی که ظاهری مغرور، قدرتمند و کمی اخمو دارند تمایل پیدا می‌کنند.در اولین برخورد کمی مرموز و تودار برخورد کنید، وقتی او را به دست آوردید، با او بخندید.

موهای صورت

مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله Journal Evolution & Human Behavior منتشر شد،نشان می‌دهد که زنان، ترجیح می‌دهند صورت مردان ته ریش پری داشته باشد. ریش بلند، ته ریش کم و صورتی که کاملا اصلاح شده، جذابیت کمتری برای زنان دارد.البته به عنوان شوهر آینده‌شان، به افرادی که ریش کامل و قابلیت‌ فرزند پروری خوبی دارند، علاقمند و وابسته می‌شوند

ابرو

زن از شما توقع ندارد که ابروهایتان مانند او تمیز و کاملا مرتب باشد اما انتظار این را هم ندارد که شما را با ابروهای در هم و بر هم ببیند.

ناخن

دستان هر فرد می تواند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت او فاش کند. یک زن دوست دارد مرد مورد علاقه اش به نظافت خود اهمیت دهد.

پوست

خانم ها برای لمس پوست نرم و لطیف لحظه شماری می کنند. این امر می تواند شما برای داشتن پوست صاف و نرم ترغیب کند. برای اینکار نیاز است تا از کرم های مرطوب کننده و نرم کننده استفاده کنید.

پا

ترک های پا و ناخن های بلند و نامرتب آن و همچنین بوی بد پا می تواند نظر یک زن را در برقراری رابطه با شما منفی کند.
زمانی که شما کفش خود را در می آورید اولین چیزهایی که زنان به آن ها توجه می کنند همین موارد است. اگر شما نتوانید از قسمت های پنهان بدن خود محافظت کنید بنابراین به سادگی بهترین روابط خود را از دست خواهید داد.

موی بینی/ گوش

موهای بلند گوش و بینی یک آقا به همان اندازه زننده ست که سبیل های بلند و نمایان یک خانم. خانم برای از بین بردن این موها از موم استفاده می کند و یا آن ها را دکلره می کند به نظر آقایان برای از بین بردن موهای گوش و بینی باید اقدامات لازم را انجام دهند.

دندان

لبخندی که دندان های درخشان شما را نمایان می کند می تواند به راحتی بازی را به نفع شما تمام کند اما دندان های زرد، پلاک دار و یا دارای لکه زن را از برقراری ارتباط با شما دور خواهد کرد.

کمر

کمر یک مرد در واقع شهوت انگیز ترین قسمت بدن اوست اما نه زمانی که همراه جوش و موهای زائد است.

در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله‌ی Proceedings of the National Academy of Sciences منتشر شد،آمده است که ۷۹ درصد خانم‌ها، پهنای پشت آقایان (منظور نسبت پهنای شانه به دور کمر است) را یکی از عوامل جذابیت‌ آن‌ها می‌دانند.چهارشانگی و اندام اصطلاحا هفتی، حتی می‌تواند قد مردان را از نظر جذابیت، تحت‌الشعاع قرار دهد.

موهای سینه

از نظر زنان، آن دسته از مردان که سینه ای پر مو دارند بسیار جذاب تر هستند.

همانطور که قبلا هم در کتاب پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» گفته شد،خانم‌ها علاقه‌ی بیشتری به مردانی با اندام ورزیده دارند:شانه‌های قوی، کمر باریک، سینه‌ و شانه‌ی فراخ. خانم‌ها ترجیح می‌دهند مردان ورزیده باشندنه چاق و یا دارای عضلات بسیار حجیم. شما یک سینه‌ی محکم می‌خواهید،نه سینه‌های عضلانی خیلی بزرگ، فقط مقداری حجم کافی است.

ضمانت اصالت کالا

تحویل اکسپرس

پرداخت آنلاین و کارت به کارت

پشتیبانی 24 ساعته

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
آدرس ایمیل : info@shabjome.com

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top

5 هزار تومان اعتبار هدیه برای اولین سفارش شما به شرط عضویت

سلام این فروشگاه فعلا فعالیتی ندار