یکی از هدیه هایی که میتواند برای پارتنر شما جذاب باشد شورت ویبره دار است. در کشور ما چون فروشگاه لوازم جنسی وجود ندارد تهیه این لوازم بسیار سخت است. برخی از پیج ها در اینستاگرام شروع به فروش این محصولات میکنند ولی از آنجا که نظارتی بر این پیج ها نیست معمولا شما پول را پرداخت میکنید ولی جنسی تحویل نمیگیرید.

اگر شما عاشق ارتعاشات عمیق و ناخوشایند We-Vibe هستید ، احساس جدید جوراب شلواری آنها ، Moxie ، روز شما را رقم می زند. همراه با یک گیره مغناطیسی ، بنابراین می توانید با خیالی آسوده که در جای خود باقی بماند ، آن را به هر کدام از لباسهای مورد علاقه خود وصل کنید. 10 حالت لرزش وجود دارد که به اندازه کافی قوی هستند و شما را از لبه خارج می کنند ، اما به اندازه کافی محرمانه هستند که به نظر نمی رسد شما روی تلفن خود نشسته اید. همچنین با برنامه سازگار است ، بنابراین شما یا شریک زندگی خود هرگز از ترس از دست دادن کنترل از راه دور نترسید ، تا زمانی که تلفن های خود را در اختیار داشته باشید.

طراحی سایت در قم را به وبینو بسپارید

لباس شلوار ارتعاشی که با یک حلقه از راه دور مخفی همراه است

اگر می خواهید در انظار عمومی بازی کنید ، محدود به ریموت های ریز و درشتی هستید که بسیار شبیه ریموت ها یا برنامه ای هستند که با توجه به اینکه افراد فضول می توانند در انظار عمومی باشند ، حتی ممکن است بارزتر باشد. اما با استفاده از این حلقه دور از چشم انگشت شلوار ارتعاشی ، هیچ کس نمی داند چه خبر است. شما یا شریک زندگی خود می توانید به راحتی انگشتر را بچرخانید تا به طرف کف دست در بیاید ، و همهمه را کنترل کنید.

شیرینی ارتعاشی که دارای پیوست داخلی است

به دنبال تحریک داخلی هستید؟ در حالی که بیشتر لباسهای لرزشی بیشتر به تحریک کلیتورال کمک می کنند ، این مجموعه از یک کیرمصبره 3 اینچی با دهانه برای قرار دادن پرتاب گلوله به داخل برخوردار است. توجه داشته باشید که هیچ ریموتی با این پسر بد وجود ندارد ، اما شما می توانید گلوله موجود را برای یکی از راه دور کنترل کنید (مانند مورد بالا) و از آن استفاده کنید. در غیر این صورت ، تا زمانی که می توانید بدون کمانچه زدن با هیچ دکمه ای ، خوب است که از وسایل خارج شوید.

لرزاننده در کنار موسیقی

این پر جنب و جوش که به نظر می رسد قایق است ، داخل شورت موجود است و با فاصله از فاصله تا 20 فوت قابل کنترل است. ایده آل برای انجام بازی با شریک زندگی در انظار عمومی یا ایجاد مزاحمت در خانه. یا از راه دور بی سیم همچنین دارای یک میکروفون است ، بنابراین هنگام برخورد به کلوپ ها یا صدای شریک زندگی خود ، لرزش ها می توانند با موسیقی برخورد کنند. شارژ آن تا چهار ساعت نگه داشته می شود و دارای پنج سطح شدت است.این پر جنب و جوش که به نظر می رسد قایق است ، داخل شورت موجود است و با فاصله از فاصله تا 20 فوت قابل کنترل است. ایده آل برای انجام بازی با شریک زندگی در انظار عمومی یا ایجاد مزاحمت در خانه. یا از راه دور بی سیم همچنین دارای یک میکروفون است ، بنابراین هنگام برخورد به کلوپ ها یا صدای شریک زندگی خود ، لرزش ها می توانند با موسیقی برخورد کنند. شارژ آن تا چهار ساعت نگه داشته می شود و دارای پنج سطح شدت است.