با سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی

در خدمت شما هستیم با معرفی یکی دیگر از خدمات وبینو با عنوان “طراحی سایت در قم”، امروزه با گسترش تنکولوژی و فناوری تمامی کسب و کار ها نیازمند تحولی در مسیر خود هستند و بدیهیست که باید به مسیر دیجیتالی شدن کسب و کار خود فکر کنند ، طراحی وبسایت یکی از مهم ترین گام ها در این عرصه می باشد.

وبینو افتخار دارد که با طراحی انواع وبسایت های شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، خبری ، پورتال و … در استان قم به کسب و کار ها این بستر حضورشان در این فضا را بدهد

وبینو با داشتن تیمی متخصص و خلاق و داشتن بیش از 200 نمونه سایت آماده ی طراحی سایت ها با استفاده از کد نویسی اختصاصی و یا حتی استفاده از ماژول های آماده ای مانند وردپرس هست

شما نیز می توانید سفارش دیزاین سایت خود را به ما بسپارید

هم اکنون از شما نیز دعوت می کنیم که در طراحی سایت به تیم قدرتمند وبینو قم ملحق بشید و درامد 4 الی 6 تومن در ماه رو برای خودتون به ارمغان بیارید.
وبینو هم اکنون برای گسترش تیم خود در زمینه طراحی سایت قم نیازمند برنامه نویس بک اند ، فرانت و همچنین سئو کار می باشد. شما هم می توانید با داشتن سابقه و یا حتی به صورت کار آموز درخواست همکاری به ما بدید.

وبسایت شب جمعه یکی از استارتاپ هایی است که توسط وبینو ایجاد شد و با کمترین هزینه و زمان به فروش بیش از 200 میلیون تومان در ماه دستیافت که با توجه به نیازمندی مجوزات خاص برای ادامه فعالیت خود ، تصمیم به توقف این استارتاپ گرفته شد.

وبینو با مشاوره دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در قم ، افتخار پشتیبانی و مشاوره 10 برند برتر در استان قم را دارد.